ברוכים הבאים ל"מידע לבית"

משפחה יקרה,

 

רכישת דירה הינה עסקה מורכבת המשליכה על סכומי כסף גדולים יחסית למשק בית. סכום העסקה גבוה במיוחד באופן יחסי לתזרים חשבון הבנק של זוג צעיר ממוצע, ותהליך הרכישה כולל עיסוק במגוון תחומים "כבדים" שזוג ממוצע איננו מתמצא בהם: תחום הנדל"ן, תחום המימון והאשראי, התחום המשפטי- נדל"ני, ותחומים נלווים נוספים.  מסיבות אלו משפחות רבות נרתעות ממהלך של רכישת דירה.

ב"אגף העזרה הוירטואלית" של עמותת "אחים לבית" אנו נותנים לכם מידע בעל ערך, עצות טובות, והפניות לאתרים ולארגונים נוספים, שיכולים לעזור לכם בתהליך רכישת הדירה, שלב אחר שלב. חלק מהמידע הנמצא לפניכם הוא ייחודי עבור משפחות "אחים לבית" ואיננו נמצא בשום מקום אחר.

הדפים הבאים יפשטו עבורכם את התהליך. תהליך רכישת הדירה מחולק כאן לשבעה שלבים. ובכל שלב, מידע מועיל ועצות טובות:  מה עושים ואיך עושים.

בעתיד, לפי מידת האפשרות ושיתופי הפעולה של הגופים השונים, יינתן בדפים הללו מידע על הטבות ואפשרויות הפתוחות אך ורק עבורכן –  המשפחות של משפחת אחים לבית.

כל שלב הוא קומה בבית של "אחים לבית" ובכל קומה קיים:

דף מרכזי  – ובו הסבר על השלב בו אתם נמצאים, על מה שעושים בו, ומידע בסיסי.

הרחבות – נמצא מידע יותר מפורט,.הפניות וקישורים. כל הרחבה עוסקת בתחום מסוים הקשור לשלב בו אתם נמצאים.

משימות – מספר משימות, שאם עשיתם אותן בהצלחה, אתם כבר יכולים לעלות לשלב הבא.

בכדי להיכנס למידע לחצו על המפה המופיע בתחתית העמוד,או  בדף למעלה על "הדרך אל הבית" שם לחצו על כל שלב והתקדמו את הבית שלכם.

  • במידה ואתם מעוניינים בליווי אישי של מלווה משפחות מוזמנים ליצור קשר במייל- ahimlabait@gmail.com או בטלפון 058-4222367.
  • אם אתם מתקשים למצוא מידע מסוים ב"מידע לבית" או מרגישים שחסר לכם מידע מוזמנים לפנות במייל- ahimlabait@gmail.com או בטלפון 058-4222367.
  • כל מידע או הערה לשינוי שברשותכם שתוכל לסייע למשפחות נוספות שילחו למייל ahimlabait3@gmail.com

.