פורטל- מידע לבית

מהו מידע לבית?

 

משפחות יקרות כחלק משירותי עמותת אחים לבית הקמנו את פורטל הידע הקרוי מידע לבית. מידע לבית מחזיק בתוכו תוכן רב שנצבר מניסיון של 3 שנים ושל עשרות רבות של משפחות ויסייע לכם לרכוש דירה בכוחות עצמכם.  מידע לבית בנוי על פי שמונה שלבים שהם היסוד גם לתהליך הליווי של המשפחות.

מידע לבית מתחלק לגוף השלב, להרחבות נוספות ולמשימות. התוכן המצוי בגוף השלב מהווה את הבסיס להבנת התהליכים אותם צריכה משפחה לעבוד בשביל להגיע הרכישה בפועל. ההרחבות הינם תוספת למי שמעוניין בהבנה מעמיקה ואיכותית של חלק מסויים מעבר להסבר הבסיסי.

 

משימות

 

מכיוון שמידע לבית מאפשר לכם למידה 7אחים-לבית-אינפוגרפיקהעצמית וללא צורך בליווי צמוד, לשם כך הכנסנו במידע לבית משימות הנותנות לכם כלים לוודא שהבנתם את הידע באופן מעשי שלב על גבי שלב בכדי להימנע מטעויות.

 

שמונת השלבים

 

שמונת השלבים של המידע לבית מתחלקים לשלושה חלקים מרכזים:

  • מימון הבית- חלק זה נותן למשפחות הבנה מהו התהליך הנכון שבו המשפחה מוצאת את מקורות המימון של הבית בצורה בריאה.
  • התאמה וכדאיות- בחלק זה ניתנת הבנה בסיסית בעקרונות המינוף הכלכלי והבנת הכדאיות של הדירה לצד הבנת הצרכים הפרטים שלכם ברכישת הדירה הספציפית שתתאים לכם.
  • מימוש- חלק זה מאפשר לקחת את התובנות שקבלתם בחלקים הקודמים וליישמם באיתור הדירה ובתהליך הרכישה.

 

להכרה ראשונית עם מידע לבית- מוזמנים להיכנס לקישור ולראות דוגמא למבנה של מידע לבית (ללא משימה) – חלק זה הוא מבוא והבנה למי מידע לבית מיועד- לקישור לחץ

 

אז איך נרשמים?

 

השאירו במייל זה- ahimlabait@gmail.com– את הפרטים שלכם, ונשלח לכם קישור למידע לבית.

אנחנו בתקופת הרצה- לכן נשמח שתפיקו את המרב מהמידע הנמצא במידע לבית, ובנוסף תענ על המשובים הנמצאים בסוף כל שלב.