איתור דירה

חיפוש דירה באינטרנט

 

ברשת ישנם אתרים רבים המאפשרים פרסום של דירות למכירה. חלק גדול מהאתרים הינם אתרים שוממים, שהמידע שיש בהם דל, וחלק גדול ממנו איננו עדכני. אבל ישנם מספר אתרים מובילים בהם ישנו מידע רב, ועדכני.

שימו לב שחלק מהדירות מפורסמות במחיר מופרז כנראה מתוך מטרה סתמית כדי לבדוק את המזל ("שיטת מצליח" הידועה), חלק מהדירות מפורסמות במחיר גבוהה מידי – כדי לבדוק את השוק או מתוך אשליה מוטעית, והמודעות שלהם נשארות בלוח במשך חודשים ארוכים. המודעות של דירות במחיר סביר (מחיר הפרסום כ5% מעל המחיר הסופי.) נמצאות באתר למשך זמן קצר יחסית ומוסרות מהאתר מיד לאחר המכירה.

 

אז רצינו לספר לכם על כמה אתרים מובילים בתחום דירות יד שנייה.

 

 

אתר יד 2

http://www.yad2.co.il/Nadlan/sales.php

333

האתר הגדול של חפצי יד שניה וגם של דירות למכירה ולהשכרה. באתר יד 2 מוצעים כיום כ 80,000 דירות למכירה בכל רחבי הארץ.

באתר הזה יש לכם יכולת לסנן את הדירות בהתאם לאזור בארץ, גודל, מחיר, ומספר חדרים (טיפ: כשאתם מחפשים, כדאי לקבוע גם מחיר מינימום לחיפוש כדי לא לקבל את התוצאות של כל אלו שלא פרסמו מחיר, אלו שכתבו שהמחיר הוא שקל באופן חסר משמעות, או אלו שפרסמו בטעות דירה להשכרה בלוח הדירות למכירה). יש לכם יכולת גם לבחור סוג מסוים של נכס: כך תוכלו לחפש "דירה" "דירת גן" "בית פרטי" "דו משפחתי" ולהימנע מלקבל תוצאות של "מגרש" "זכות בקבוצת רכישה" וכדומה.

 

קומו

 

כ 14,000 דירות מוצעות בו למכירה. המיוחד בצורת הפילוח באתר היא שאפשר לדעת מייד כמה דירות מוצעות בפילוח אותו אתה עושה.

 

מדל"ן

333

באתר מדל"ן הדירות למכירה מפורסמות אגב נתוני השכונה או העיר המבוקשת. – לא ידוע לנו מספר הדירות המפורסמות אבל נראה שמדובר במספר לא מבוטל.

באתר מדל"ן ישנם גם נתונים סטטיסטיים של מחירי הדירות והשכירות באותה העיר בהסתמך על נתוני אמת, שנאספו על ידי גורמים ממשלתיים. כלי עזר שכבר הפננו אליו בעבר.

 

הומלס

מפורסמים בו כ8000 דירות למכירה.

 

אתר winwin

מבית YNET  וידיעות אחרונות

 

 

 

אתר הומלי